Upadłość Konsumencka

POWITAJ PRZYSZŁOŚĆ Z CZYSTĄ KARTĄ

Chciałbyś zostawić za sobą przeszłość jak zły sen i odetchnąć pełną piersią? Nie wiesz od czego zacząć? Może rozwiązaniem dla Ciebie jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

To jedna z naszych specjalizacji. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji, w trakcie których szczegółowo omówimy z Tobą wszystkie etapy procesu i jego koszt. Pracownicy naszej kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, które sprawią, że całość procedury nie będzie dla Ciebie zawiła ani zaskakująca.

Głównym założeniem upadłości konsumenckiej jest redukcja lub umorzenie wierzytelności, a tym samym ułatwienie dłużnikowi wyjścia z patowej sytuacji finansowej. Co ważne, nie musisz dysponować majątkiem, by móc ogłosić upadłość konsumencką. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest najefektywniejszą formą wyjścia z długów. Skuteczna i profesjonalna pomoc prawna stanowi o sukcesie i tempie całego procesu. Oszczędź sobie czasu i nerwów – rozwiązanie Twoich problemów jest w zasięgu ręki. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy ludzi, dla których postępowanie upadłościowe nie ma tajemnic.